Szukaj lotu
Typ:
Wylot:
Atlas
Kalendarz
Przylot:
Atlas
Kalendarz
Pasażer:
Dorosły:
12>
Dziecko:
(2-11 l.)
Niemowlę:
(0-2 l.)
Preferencje:
Klasa:
Sortowanie:

NEWSY prosto z nieba

Do Bejrutu z LOT-em
Bezpośrednie loty do stolicy Libanu - Bejrutem

PROMOCJE prosto z nieba

Oferty last minute
Warszawa - Londyn
od 230PLN
Warszawa - Dublin
od 90PLN
Warszawa - Madryt
od 175PLN
Warszawa - Nowy Jork
od 790PLN
Warszawa - Toronto
od 1200PLN
Warszawa - Sydney
od 3260PLN
Warszawa - Rzym
od 94PLN
Warszawa - Istambuł
od 299PLN
News
2009-02-04
Odwołano loty do i z Londynu i Paryża

Z powodu śnieżyc w Londynie i Paryżu odwołano wczoraj kilkanaście lotów z Polski. Wiele samolotów też nie przyleciało do Polski.

 
         fot. Jakub Nanowski

-  Do Londynu nie poleciało już 5 samolotów, w tym LOT-u, British Airways (BA) i jeden taniej linii lotniczej - powiedział rzecznik warszawskiego Okęcia Jakub Mielniczuk. Dwie maszyny nie wyleciały z Okęcia do Paryża, a jeden wystartował z opóźnieniem.
- Pasażerom odwołanych lotów linie lotnicze zazwyczaj proponują przebukowanie biletu na najbliższy wolny termin - dodał Mielniczuk.
Do Krakowa z Londynu nie przyleciały 4 samoloty tanich linii. Wylądował jedynie samolot BA. Rejsy z Krakowa do Paryża odbywają się bez większych zakłóceń.
Do Gdańska natomiast z Londynu nie przyleciał jeden samolot taniej linii. Kolejny zaplanowany na godziny przedpołudniowe wylądował dopiero około godziny 18.Do Katowic z Londynu nie przyleciało 5 samolotów, tym samym pasażerowie nie mogli odlecieć z Katowic. Podróżnym przebukowano bilety. Loty do Paryża odbywały się normalnie. Opady śniegu sparaliżowały ruch na większości londyńskich lotnisk: na Heathrow, Stansted, Gatwick, Luton i London City Airport. Heathrow odwołało już ponad 250 lotów, zaś tysiąc dalszych zostanie opóźnionych lub odwołanych.

 

źródło: http://www.tur-info.pl