Szukaj lotu
Typ:
Wylot:
Atlas
Kalendarz
Przylot:
Atlas
Kalendarz
Pasażer:
Dorosły:
12>
Dziecko:
(2-11 l.)
Niemowlę:
(0-2 l.)
Preferencje:
Klasa:
Sortowanie:

NEWSY prosto z nieba

Do Bejrutu z LOT-em
Bezpośrednie loty do stolicy Libanu - Bejrutem

PROMOCJE prosto z nieba

Oferty last minute
Warszawa - Londyn
od 230PLN
Warszawa - Dublin
od 90PLN
Warszawa - Madryt
od 175PLN
Warszawa - Nowy Jork
od 790PLN
Warszawa - Toronto
od 1200PLN
Warszawa - Sydney
od 3260PLN
Warszawa - Rzym
od 94PLN
Warszawa - Istambuł
od 299PLN
News
2009-02-24
Taniej z Condorem

Condor, niemiecka linia lotnicza obsługująca wakacyjne destynacje na całym świecie, wprowadziła 15 proc. obniżkę wszystkich dostępnych z Polski taryf.

Dzięki promocji „Z Condorem na wakacje o 15 proc. taniej” można kupić bilet z 15 proc. zniżką na wszystkie połączenia dalekiego zasięgu Condora z Polski.

Polscy klienci mają do wyboru kilkanaście portów na Karaibach (Cancun, Havana, Montego Bay, Porlamar, Punta Cana, Varadero, Barbados, Antigua, Puerto Plata i inne), w Ameryce Poludniowej (Salvador da Bahia), Ameryce Północnej (Las Vegas, Halifax, Vancouver, Anchorage), Afryce (Zanzibar, Mombasa, Kilimandżaro, Seszele) oraz w Azji (Phuket, Mauritius, Malediwy).

Ceny z Polski zaczynają się od 3470 zł w klasie ekonomicznej, 4185 zł w klasie Premium i 7040 zł w klasie biznes.

Promocją objęte są podróże z Polski od maja do października 2009 roku. Bilety dostępne są za pośrednictwem biur IATA. Promocja trwać będzie do 31 marca.

Condor oferuje połączenia z Polski we współpracy z Lufthansą, której samolotami dolatuje się z polskich portów do Frankfurtu, skąd odlatują rejsy transkontynentalne Condora. Do grona miast, z których można wybrać się przez Frankfurt na egzotyczne wakacje, wkrótce dołączy Rzeszów. Połączenia transkontynentalne Condora obsługują samoloty Boeing 767-300 w trzyklasowej konfiguracji (klasa ekonomiczna, Premium Economy oraz Comfort).

źródło: lotniczapolska.pl

ZAREZERWUJ BILET: 0 801 08 08 06