Szukaj lotu
Typ:
Wylot:
Atlas
Kalendarz
Przylot:
Atlas
Kalendarz
Pasażer:
Dorosły:
12>
Dziecko:
(2-11 l.)
Niemowlę:
(0-2 l.)
Preferencje:
Klasa:
Sortowanie:

NEWSY prosto z nieba

Do Bejrutu z LOT-em
Bezpośrednie loty do stolicy Libanu - Bejrutem

PROMOCJE prosto z nieba

Oferty last minute
Warszawa - Londyn
od 230PLN
Warszawa - Dublin
od 90PLN
Warszawa - Madryt
od 175PLN
Warszawa - Nowy Jork
od 790PLN
Warszawa - Toronto
od 1200PLN
Warszawa - Sydney
od 3260PLN
Warszawa - Rzym
od 94PLN
Warszawa - Istambuł
od 299PLN
News
2010-01-13
Okęcie zostanie zamknięte na trzy weekendy

Warszawskie lotnisko Okęcie będzie zamknięte dla ruchu pasażerskiego przez pierwsze trzy wrześniowe weekendy - poinformował rzecznik lotniska Kamil Wnuk.

Lotnisko będzie zamknięte z powodu remontu pasów. Już pod koniec marca lub na początku kwietnia na warszawskim lotnisku rozpocznie się remont drogi startowej 1 (DS1), który potrwa do października. W pierwsze trzy weekendy września natomiast remontowane będzie miejsce, w którym pas startowy krzyżuje się z drugim, dłuższym pasem. - Będziemy remontować pas startowy, na którym lądują samoloty, głównie od strony Al. Krakowskiej. Jednocześnie wyremontujemy tzw. krzyżówkę dwóch dróg startowych. W związku z tym samoloty nie będą mogły ani startować, ani lądować na lotnisku – powiedział Kamil Wnuk, rzecznik warszawskiego portu.

Remont jest związany z wymogami bezpieczeństwa. Prace mają się rozpoczynać w piątki ok. godz. 23.30 i trwać do 5 rano w poniedziałki. Jak dodał Kamil Wnuk linie lotnicze o planach zostały poinformowane we wrześniu ubiegłego roku.