Szukaj lotu
Typ:
Wylot:
Atlas
Kalendarz
Przylot:
Atlas
Kalendarz
Pasażer:
Dorosły:
12>
Dziecko:
(2-11 l.)
Niemowlę:
(0-2 l.)
Preferencje:
Klasa:
Sortowanie:

NEWSY prosto z nieba

Do Bejrutu z LOT-em
Bezpośrednie loty do stolicy Libanu - Bejrutem

PROMOCJE prosto z nieba

Oferty last minute
Warszawa - Londyn
od 230PLN
Warszawa - Dublin
od 90PLN
Warszawa - Madryt
od 175PLN
Warszawa - Nowy Jork
od 790PLN
Warszawa - Toronto
od 1200PLN
Warszawa - Sydney
od 3260PLN
Warszawa - Rzym
od 94PLN
Warszawa - Istambuł
od 299PLN
News
2010-01-20
Nowa propozycja w sprawie remontu Okęcia

Wczoraj (19.01) władze Okęcia spotkały się z przewoźnikami oraz przedstawicielami biur podróży. Rozmowy dotyczyły planowanego we wrześniu remontu na warszawskim lotnisku.

Kilka dni temu informowaliśmy na naszym portalu o tym, że warszawskie lotnisko Okęcie będzie zamknięte dla ruchu pasażerskiego przez pierwsze trzy wrześniowe weekendy (Okęcie zostanie zamknięte na trzy weekendy). Taka decyzja nie zadawala przewoźników oraz przedstawicieli biur podróży. Wczoraj, na spotkaniu z władzami Okęcia padła nowa propozycja. - Na spotkaniu po raz kolejny pokazaliśmy, że remont jest konieczny – powiedział Kamil Wnuk, rzecznik Okęcia. - Próbowaliśmy osiągnąć kompromis i wypracowaliśmy wspólną koncepcję.

Lotnisko byłoby zamykane podczas czterech, a nie trzech weekendów wrześniowych, tyle że na krócej. Zamykano by je w piątek późnym wieczorem – ok. godz. 23.30 i otwierano w niedzielę o godz. 6 lub 7 rano. - Sprawdzamy czy taki wariant prac jest możliwy – dodaje Wnuk. Do końca miesiąca będziemy wiedzieli czy zmieniamy dotychczas ustalony harmonogram prac.