Szukaj lotu
Typ:
Wylot:
Atlas
Kalendarz
Przylot:
Atlas
Kalendarz
Pasażer:
Dorosły:
12>
Dziecko:
(2-11 l.)
Niemowlę:
(0-2 l.)
Preferencje:
Klasa:
Sortowanie:

NEWSY prosto z nieba

Do Bejrutu z LOT-em
Bezpośrednie loty do stolicy Libanu - Bejrutem

PROMOCJE prosto z nieba

Oferty last minute
Warszawa - Londyn
od 230PLN
Warszawa - Dublin
od 90PLN
Warszawa - Madryt
od 175PLN
Warszawa - Nowy Jork
od 790PLN
Warszawa - Toronto
od 1200PLN
Warszawa - Sydney
od 3260PLN
Warszawa - Rzym
od 94PLN
Warszawa - Istambuł
od 299PLN
News
2010-04-06
Lot zmienia menu

Polskie linie lotnicze LOT wprowadzają rotacyjne menu na pokładach, nowe kanapki na rejsach europejskich oraz zmiany w serwowaniu alkoholi na rejsach długodystansowych.

LOT wprowadza zmiany w serwisie pokładowym na wszystkich rejsach europejskich i transatlantyckich. Już od lutego w klasie ekonomicznej pasażerowie rejsów krótkich są częstowani nowymi kanapkami, których rodzaj zmienia się co dziesięć dni. Pasażerowie, którzy podróżowali z LOT-em w marcu testowali i oceniali nowe menu. W oparciu o ich opinie modyfikowano receptury, by na końcu wybrać najsmaczniejsze zestawy. Ponadto od 22 marca menu na rejsach krótkich zostało poszerzone o możliwość wyboru posiłku wegetariańskiego. Ofertę uzupełniają soki owocowe, napoje orzeźwiające, kawa i herbata.

Zmienia się również serwis na kierunkach transatlantyckich. Od kwietnia alkohol w klasie ekonomicznej serwowany jest odpłatnie. Ceny wszystkich rodzajów alkoholi, czyli piwa, wina, wódki i whisky, są przystępne – wahają się od 5 do 10 złotych, zależnie od rodzaju wybranego trunku. Uzupełnieniem oferty alkoholi są dodatkowe płatne przekąski – chipsy, orzeszki
i słodycze.

- Nie wszyscy pasażerowie korzystają z darmowego alkoholu na pokładzie, natomiast jego koszty uwzględnione są w każdym bilecie – mówi Dorota Haller, Dyrektor Marketingu, Produktu i PR PLL LOT. – Dzięki wprowadzanym zmianom mamy możliwość zapewnienia lepszego serwisu w obszarach, z których korzystają wszyscy pasażerowie, na przykład w menu pokładowym.

Docelowo płatny alkohol wprowadzony zostanie na wszystkich rejsach LOT w klasie ekonomicznej. W klasie biznes oferta alkoholi pozostaje bez zmian. LOT pracuje również nad nowym menu na sezon letni w klasie biznes na trasach transatlantyckich.

źródło: lotniczapolska.pl