Szukaj lotu
Typ:
Wylot:
Atlas
Kalendarz
Przylot:
Atlas
Kalendarz
Pasażer:
Dorosły:
12>
Dziecko:
(2-11 l.)
Niemowlę:
(0-2 l.)
Preferencje:
Klasa:
Sortowanie:

NEWSY prosto z nieba

Do Bejrutu z LOT-em
Bezpośrednie loty do stolicy Libanu - Bejrutem

PROMOCJE prosto z nieba

Oferty last minute
Warszawa - Londyn
od 230PLN
Warszawa - Dublin
od 90PLN
Warszawa - Madryt
od 175PLN
Warszawa - Nowy Jork
od 790PLN
Warszawa - Toronto
od 1200PLN
Warszawa - Sydney
od 3260PLN
Warszawa - Rzym
od 94PLN
Warszawa - Istambuł
od 299PLN
News
2010-05-17
Chmura pyłu wulkanicznego paraliżuje kolejne lotniska

Rozprzestrzeniająca się po europejskim niebie chmura pyłu wulkanicznego zablokowała ruch na dwóch najważniejszych holenderskich portach lotniczych. Lotniska w Anglii Północnej oraz w Irlandii Północnej są nadal nieczynne.

Lotniska w Amsterdamie oraz Rotterdamie, zostały zamknięte na co najmniej osiem godzin, począwszy od godziny 6 nad ranem do godziny 14 czasu polskiego. Na pozostałych portach lotniczych w Holandii, ruch lotniczy odbywać się będzie bez zakłóceń. Pot lotniczy w stolicy Niderlandów Schiphol, jest jednym z największych w Europie. Rocznie obsługuję on ponad 47 milionów pasażerów.

Od godziny 7 do 8 polskiego czasu, brytyjskie lotniska Heathrow oraz Gatwick nie były objęte strefą zakazów lotu. Jednak ze względu na bliskość tej strefy, mogą wystąpić pewne ograniczenia w ruchu - poinformowała Państwowa Służba Ruchu Lotniczego (NATS). Nieczynne są wszystkie lotniska w Irlandii Północnej oraz część portów lotniczych znajdujących się w północnej Anglii (Manchester, Liverpool oraz Prestwick).W Irlandii, lotnisko w Dublinie wstrzymało ruch w niedzielę wieczorem. Przywrócony on zostanie dziś, o godzinie 10 czasu polskiego. Lotniska na zachodnim wybrzeżu będą nieczynne dziś do godziny 13 czasu polskiego. Wyjątkiem są porty lotnicze Shannon oraz Cork.

źródło: lotniczapolska.pl