Szukaj lotu
Typ:
Wylot:
Atlas
Kalendarz
Przylot:
Atlas
Kalendarz
Pasażer:
Dorosły:
12>
Dziecko:
(2-11 l.)
Niemowlę:
(0-2 l.)
Preferencje:
Klasa:
Sortowanie:

NEWSY prosto z nieba

Do Bejrutu z LOT-em
Bezpośrednie loty do stolicy Libanu - Bejrutem

PROMOCJE prosto z nieba

Oferty last minute
Warszawa - Londyn
od 230PLN
Warszawa - Dublin
od 90PLN
Warszawa - Madryt
od 175PLN
Warszawa - Nowy Jork
od 790PLN
Warszawa - Toronto
od 1200PLN
Warszawa - Sydney
od 3260PLN
Warszawa - Rzym
od 94PLN
Warszawa - Istambuł
od 299PLN
News
2008-08-18
Będzie strajk na brytyjskich lotniskach: Gatwick i Stanstead?

W dniach 25 i 29 sierpnia zastrajkują dwa brytyjskie lotniska - Gatwick i Stanstead. Pasażerowie muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu lotniczym.

Pracownicy obsługi bagażowej oraz stanowisk odprawy na obydwóch lotniskach planują 24-godzinne strajki - donosi londynek.net. Personel nie zgadza się bowiem na propozycję 3% podwyżki - związki chcą 5%.

- Nasi członkowie mają już dosyć. I tak jest już nam ciężko w obliczu rosnących cen żywności i energii. Propozycja podwyżki to obraza dla pracujących w niezmiernie ciężkich warunkach fachowców - powiedział jeden z przedstawicieli związków zawodowych Unite.

Serwis londynek.net pisze też, że zarząd lotnisk próbuje jeszcze negocjować ze związkami, aby uniknąć strajku w szczycie sezonu wakacyjnego. Z lotnisk Gatwick i Stanstead korzysta wiele tanich linii lotniczych i biur podróży, dlatego strajk byłby wielkim problemem dla urlopowiczów. Gatwick i Stansted to kolejno drugie i trzecie największe lotnisko na Wyspach - oba obsługują po ok. 200 tys. pasażerów dziennie.

źródło: www.tur-info.pl