Szukaj lotu
Typ:
Wylot:
Atlas
Kalendarz
Przylot:
Atlas
Kalendarz
Pasażer:
Dorosły:
12>
Dziecko:
(2-11 l.)
Niemowlę:
(0-2 l.)
Preferencje:
Klasa:
Sortowanie:

NEWSY prosto z nieba

Do Bejrutu z LOT-em
Bezpośrednie loty do stolicy Libanu - Bejrutem

PROMOCJE prosto z nieba

Oferty last minute
Warszawa - Londyn
od 230PLN
Warszawa - Dublin
od 90PLN
Warszawa - Madryt
od 175PLN
Warszawa - Nowy Jork
od 790PLN
Warszawa - Toronto
od 1200PLN
Warszawa - Sydney
od 3260PLN
Warszawa - Rzym
od 94PLN
Warszawa - Istambuł
od 299PLN
News
2012-04-10
Pracownicy Iberii strajkują

Piloci hiszpańskiej linii Iberia wciąż strajkują

Piloci hiszpańskiej linii Iberia wciąż strajkują. W poniedziałek 09-04-2012 zostało odwołanych 150 lotów,  utrudnienia będą przez następne 15 tygodni w każdy poniedziałek i piątek.

Piloci hiszpańskich linii Iberia zrzeszeni w związku Sepla, protestują przeciwko utworzeniu spółki Iberia Express. Pracownicy obawiają się iż po wprowadzeniu zmian i reorganizacji lotów krajowych oraz zagranicznych, przyczyni się do pogorszenie warunków pracy i doprowadzi do zwolnień. 25 marca odbył się pierwszy lot Iberii Express

Iberia nazywa strajki pilotów "nieodpowiedzialnymi i nieproporcjonalnymi". Każdy dzień protestu kosztuje przewoźnika, którego sytuacja finansowa jest słaba, ok. 3 mln euro - podaje agencja Reuters. Teraz Iberia próbuje zdobyć sądowy zakaz strajku dla pilotów.

Iberia stara się o sądowy zakaz strajku dla pilotów. Każdy dzień strajku kosztuje firmę około 3 mln euro - jak podaje Reuters.

Pasażerowie korzystający z linii Iberia, planujący loty w poniedziałek i piątek , powinni odwiedzić stronę internetową przewoźnika. Lista odwołanych lotów jest zamieszczana z kilkudniowym wyprzedzeniem. Na dzień dzisiejszy znajduje się lista aktualnie odwołanych lotów w dniach 13 i 16 kwietnia.

Wszelkich informacji uzyskacie Państwo u naszych konsultantów.