Szukaj lotu
Typ:
Wylot:
Atlas
Kalendarz
Przylot:
Atlas
Kalendarz
Pasażer:
Dorosły:
12>
Dziecko:
(2-11 l.)
Niemowlę:
(0-2 l.)
Preferencje:
Klasa:
Sortowanie:

NEWSY prosto z nieba

Do Bejrutu z LOT-em
Bezpośrednie loty do stolicy Libanu - Bejrutem

PROMOCJE prosto z nieba

Oferty last minute
Warszawa - Londyn
od 230PLN
Warszawa - Dublin
od 90PLN
Warszawa - Madryt
od 175PLN
Warszawa - Nowy Jork
od 790PLN
Warszawa - Toronto
od 1200PLN
Warszawa - Sydney
od 3260PLN
Warszawa - Rzym
od 94PLN
Warszawa - Istambuł
od 299PLN
News
2012-06-11
Lufthansa - nowa usługa Online

Lufthansa.com - wejdź i dokonaj zmiany swojej rezerwacji online

2012.06.11

Lufthansa wprowadza możliwośc dokonywania zmian w biletach zarezerwowanych online na lufthansa.com. Po zalogowaniu można wprowadzić zmiany w zakładce Moje rezerwacje, nawet na 1 godzinę  przed odlotem samolotu. Dzięki temu można dostosowac sie do wszystkich nieprzewidzianych wydarzeń, oszczędza czas na kontaktach z Centrum Serwisomy Lufthansy oraz stania w kolejkach do stanowisk biletowych

Zmiany w rezerwacjach można dokonywać tylko w przypadku gdy nie jesteśmy odprawieni na dany rejs. Usługa dostępna w 60 krajach świata.

Zmiany godzin podróży można dokonać wywołując swoją rezerwacje na stronie lufthansa.com, przechodząc do zakładki Moj rezerwacje, lub wpisując imie i nazwiko oraz numer rezerwacji. Zatwierdzenie "Zmień rezerwację" przenisie Ciebie do strony z zestawieniem wszystkich dostępnych rejsów. UWAGA: Aby dokonać zmiany bilet musi byc w taryfie zezwalającej na zmianę i nie można byc odprawionym  na pierwotnie zarezerwowany rejs.

Jeżeli chcemy dokonać zmian w wylotach oraz rejsie powrotnym, bedzie można podwyższyć klase rezerwacji. Jeśli zmiana spowoduje zwiększenie kosztu, na skutek zmiany warunków taryfy, która zezwala na zmiana za dopłatą lub też wskutek konieczności dopłaty, za podniesienie klasy rezerwacji, obciążanie zostanie dokonane w tej samej formie co zakup biletu pierwontego.

Zmiany dokonasz także kontaktując sie z naszym działem kas lotniczych.