Szukaj lotu
Typ:
Wylot:
Atlas
Kalendarz
Przylot:
Atlas
Kalendarz
Pasażer:
Dorosły:
12>
Dziecko:
(2-11 l.)
Niemowlę:
(0-2 l.)
Preferencje:
Klasa:
Sortowanie:

NEWSY prosto z nieba

Do Bejrutu z LOT-em
Bezpośrednie loty do stolicy Libanu - Bejrutem

PROMOCJE prosto z nieba

Oferty last minute
Warszawa - Londyn
od 230PLN
Warszawa - Dublin
od 90PLN
Warszawa - Madryt
od 175PLN
Warszawa - Nowy Jork
od 790PLN
Warszawa - Toronto
od 1200PLN
Warszawa - Sydney
od 3260PLN
Warszawa - Rzym
od 94PLN
Warszawa - Istambuł
od 299PLN
News
2008-11-17
Sterling: będą odszkodowania

Pasażerowie, którzy zostali poszkodowani w wyniku bankructwa linii Sterling, mogą dochodzić swoich roszczeń do 26 listopada

Wnioski o wypłatę rekompensat należy składać do 26 listopada 2008 roku. Zgłoszenia powinny zawierać: dokumenty potwierdzające skorzystanie z usług przewoźnika (rachunek, bilet lotniczy), opis zdarzenia, pełne dane kontaktowe osoby dochodzącej roszczenia.

Dokumenty należy nadsyłać na adres: Pernille Bigaard, Plesner, Amerika plads 37, 2100 Kobenhavn, Denmark. Można to uczynić także drogą mailową: tim@plesner.com.

Wnioski akceptowane będą również w formie zwykłego listu i przyjmowane w języku angielskim. Jak informuje sekretariat biura kancelarii prawniczej, potwierdzenia otrzymania dokumentów, z uwagi na wysoką ilość odebranych zgłoszeń, będą wysyłane w ciągu 1-2 miesięcy od daty ich otrzymania. Zaleca się również sporządzenie kopii wysłanego zgłoszenia.

Linie Sterling ogłosiły upadłość 29.10.2008 roku. Skandynawski przewoźnik był czwartą co do wielkości europejską tanią linią lotniczą. Z Polski operował 3 razy w tygodniu na trasie Kraków – Kopenhaga.
Kuba Kucharski
źródło: Lotniczapolska.pl